Sevik99

Sevik99

Své fotografie na net zásadně nedávám, tak se budete muset spokojit s tímhle fešákem
Pokud to někdo náhodou neví, tak navzdory nicku i avataru jsem holka, která cca ve dvanásti propadla knížkám o Harry Potterovi a do dneška jí to nepustilo. Jen už je pár let nečku kvůli Harrymu, ale kvůli jednomu nejmenovanému profesorovi lektvarů.

Všechny postavy s výjimkou mých jsou majetkem J. K. Rowlingové. Stránky nebyly vytvořeny za účelem zisku.

Valentýnka od Bejajy - přístupnost 18+

Valentýnka

Autor: Bejaja
Beta-read: Jituš
Pairing: Lara a Draco Malfoyovi
Přístupnost: 18+
Varování: Erotické a občas romantické

Každý den není svatého Valentýna
Dotyk náhrdelníku na kůži byl skoro elektrizující. Okamžitě jí vyskočila husí kůže, která byla hned zažehnána teplou rukou a hřejivým polibkem. Její odraz v zrcadle byl dokonalý. Červené šaty dokonale obepínaly každou křiku jejího těla a smyslnost podtrhovaly černé boty na vysokém podpatku. On byl oblečen do fraku, a ač nebyla vidět každá křivka, rozložitost ramen dávala tušit silného muže. Bílá košile s černými knoflíky a černý motýlek jen podtrhovaly majitelovu eleganci. Knoflíčky na kabátci vypadaly černě, ale ve správném světle se leskly zeleně. Objal ji kolem pasu a ona se k němu přitiskla. Navzájem se pozorovali v zrcadle. Pohladil ji po stehně a ona nepatrně zasténala. Natáhla ruce za ně a pod frakem ho hladila po zádech a zadku. Přitiskl si ji ještě víc a ona zřetelně cítila jeho vzrušení. Už nemohla odolat ani čekat. Otočila se k němu čelem a její rty skoro šeptaly, aby je políbil. Nemohl než uposlechnout. Jejich polibek trval neskutečně dlouho, a když se od sebe odtrhli, vzrušení jim plálo v očích. Cítili jako by to bylo poprvé. S dalším polibkem mu stáhla frak a odložila ho na židli. Po chvíli následoval motýlek. Ale ani její šaty se nevyhnuly svlékání. Mučivě pomalu jí je rozepínal a rukou laskal každý odhalený kousek kůže. Modlila se, aby už byl na konci a ty zpropadené šaty pryč. Pomalu jí je stahoval přes boky, kolena a kotníky. Z každé boty jí opatrně sundal nohu a až potom se konečně narovnal. Už nemohla čekat. Zamumlala kouzlo, které jí pomohlo rozepnout knoflíky, a ona už hbitě sundala košili. Přitiskla se k němu a začala ho líbat všude, kam dosáhla. Když se dostala k pupíku, jedním zručným pohybem mu rozepla kalhoty a sundala je i s botami a ponožkami. Bylo dílem okamžiku, kdy se zbavili posledního oblečení a on si svou trofej nesl do postele. Položil ji doprostřed postele, byla nádherná. Už se nemohl dočkat a bylo to na něm vidět. Rychle se vrhl na její ústa, ale při prozkoumávání jejího těla byl něžný. V nestřežené chvíli ho otočila na záda a sedla si mu na břicho. Už byla připravená a nemohla se dočkat. Nadzvedla se nad jeho chloubu a v tu chvíli….
„ Mámíííí, vstávej, už je ráno!!!!!  A venku je tolik sněhu, půjdeme sáňkovat, jo?" Lara jen velmi neochotně otevřela jedno oko. Tak krásný sen a ta jejich malá mrška ho musí takhle zkazit. Draco dělal, že stále spí, ale věděla, že ne. To malé uchichnutí, že si dnes vybrala ji, slyšela. To si vypije, holomek jeden.
„ Dobře Amando, už vstávám. Uděláme snídani, vzbudíme taťku a pak vyrazíme, dobře?" Lara se ještě pořádně nevzbudila, ale hlavně nemohla zapomenout na ten sen. Nejvíc na poslední scénu. Netušila jak veliký bude mít dítě vliv na jejich sex. Obrovský. Vlastně si ani nepamatovala, kdy se milovali naposled. Protřela oči a vyrazila do kuchyně. Byla neděle, skřítci měli volno a veškerá práce byla na ní. Na jednu stranu toho moc nebylo, na druhou přes týden skřítci udrželi Amandu v kuchyni a oni se mohli trochu vyspat.
„ Tak co by sis dala?" Lara koukla do lednice a tam toho bylo spousta, jen k její smůle se skoro všechno muselo vařit, péct nebo flambovat.
„ Já bych chtěla lívance, mami." Olízla se Amanda.
„ Tak dobře, ale vyndej zatím ze spíže marmeládu, jakou chceš a pak mi pomůžeš rozmíchat tvaroh, platí?" Amanda moc ráda pomáhala a Lara se nebála jí svěřit drobné úkoly. Amanda měla lívance ráda, takže je Lara dělala často a šlo jí to pěkně od ruky. Vůně linoucí se domem probudila i posledního spáče v domě, který vypadal jako zmačkaný plakát. Rozcuchané vlasy a obtisknutý polštář na tváři. Políbil Laru na tvář a přisedl si k Amandě. Netrvalo dlouho a už před ně skládala jeden lívanec za druhým. Cpali se tak, až se jim dělaly boule za ušima. Amanda rychle dojedla poslední lívanec a s výkřikem „Jdeme sáňkovat" se rozběhla do svého pokoje.
Sáňkování si užili skvěle a Lara byla ráda, že se už vrátili domů. Bylo odpoledne a všichni byli hladoví jako vlci. Draco vykouzlil úžasné makaróny se sýrem, zatímco se holky sušily, fénovaly, sprchovaly a kdo ví, co ještě.
„ Dnes se máme zastavit u Hermiony a Severuse, nezapomněla jsi na to?" Zeptal se Draco Lary.
„ Málem bych na to zapomněla, nějak mi to úplně vypadlo z hlavy."
Přesně ve čtyři hodiny zahučely u Snapeů plameny v krbu a vyletěla z nich jedna neřízená střela, která ihned běžela do patra najít ostatní děti. Lara se s povzdechnutím usmála. Amanda tu byla jako doma.
„ Ahoj Herm." Pozdravila Lara a hned se s ní šla přivítat. Obě si toho měly tolik co říct.
„ Dobré odpoledne Severusi." Přisedl si k němu a nalil si černou kávu po jeho vzoru. Občas prohodili nějaké to slovo, spíš pozorovali, jak jejich manželky nezavřou a nezavřou pusu. Chodilo to tak vždy, nikoho to už nepřivádělo do rozpaků.
Najednou se na schodech ozval dupot a přiběhly tři děti následovány malým ohňostrojem. To malá Alex omylem něco vykouzlila, a pak ji to pronásledovalo. Návštěva od té chvíle probíhala v poklidu až do chvíle, kdy si Lara šla do kuchyně dolít drink a na stěně si všimla kalendáře. Bylo 13. února. Kousla se do rtu. Zapomněla Dracovi něco koupit. Netušila, že to tak letí, před chvílí byly Vánoce. Bude muset něco vymyslet.
„ Hermiono měla bys chvíli?" Zavolala na ni Lara z kuchyně.
„ Co si dáváte se Severusem k Valentýnu? Úplně jsem na něj zapomněla a nemám nic pro Draca." Vybafla na ni Lara.
„ Večer si otevřeme víno, dobrá večeře a zbytek si domysli." Uculila se Hermiona.
„ Nechápu, jak jsem na to mohla zapomenout. A teď hned mě nic nenapadá."
„ Tak počkej, děti necháme chlapům a my vyrazíme na Příčnou." Rozhodla rázně Hermiona.
„ Severusi? Pohlídali byste děti? Potřebujeme si s Larou něco zařídit. Nebude to trvat dlouho." Severus se moc nadšeně netvářil, ale u nich skřítci neměli volno v neděli, takže pánové mohli hrát šachy a děti lítaly po domě. Draco dal Laře pusu a už jen zahučely plameny a byly pryč.
Vrátily se asi za hodinu, každá jednu tašku v ruce a smály se na celé kolo. Tváře a nosy měly červené od mrazu. Lara svou tašku zmenšila a strčila do kapsy. Draco si toho všiml, ale nijak to nekomentoval. Přisedly si ke svým manželům a hovor se čile rozběhl. Když hodiny odbíjely sedmou, Draco odchytil jejich ratolest. Sice se vztekala, že ještě domů nechce, ale v tátově náruči se protestovat nedalo. Hučení plamenů ji tak ukolébalo, že hned usnula. Draco ji odnesl do postele a vrátil se k Laře. Ta Dracův dárek mezitím schovala do nočního stolku a dělala, jako by nic.
Draco měl ještě nějakou práci, tak se jen svalila do postele s knížkou. Ani to jí nevydrželo dlouho a za necelou půlhodinu už spala. Když Draco přišel ze sprchy, vzal rozečtenou knihu a odložil ji na noční stolek. Láskyplně pohladil její tvář, ve spánku vypadala stále tak mladě, jako když se poznali.
Ráno se Lara probudila sama od sebe. To bylo zvláštní. Sáhla vedle sebe a nikdo tam nebyl, ale nahmátla tam něco, co nečekala. Plátky růží krásně voněly a Laře hned došlo, co je za den. Vrtalo jí hlavou, kde je Amanda. Na nočním stolku měla lístek. „Krásné ráno, miláčku." Z kuchyně slyšela cinkot pánví. Otevřela dveře a nestačila se divit. Sedla si na židli a Draco jí jen v trenýrkách naservíroval palačinky s čokoládou a šlehačkou. Dostala pusu, ze které se jí zamotala hlava.
„ Dobré ráno, miláčku. Až se nasnídáš, tak se teple oblékni, uděláme si výlet."
„ Kde je Amanda a kam pojedeme?" Vyzvídala Lara a Draco se jejím snahám jen usmál.
„ Amanda je u Molly a nech se překvapit, kam jedeme."
Lara do sebe rychle naházela snídani, cestou si vyčistila zuby a vyrazila do šatny. Rychle si oblékla teplé kalhoty, tričko, svetr a kabát. Snad nepojedou na severní pól. Na takovou zimu oblečení určitě neměla.
„ Tak už jsem připravená." Stála ve dveřích ložnice a čekala na Draca. Stála tam úplně stejně jako Amanda. Draco už si jen natahoval čepici a byl hotový.
Vyšli před dům a Draco si Laru přitáhl a vášnivě ji políbil. V tu chvíli se s nimi zatočil svět a ocitli se v nějaké zastrčené uličce. Tady byla poněkud větší zima než v Anglii. Vyšli ven z uličky a Laře se chtělo skákat jako malé holce. Byli v Paříži! Lara sem moc chtěla, byli tady na svatební cestě a Lara si to tu zamilovala. Celý den courali po městě a líbali se na každém rohu. Když se setmělo, tak už jim byla obrovská zima a museli se bohužel vrátit domů. Lara byla úplně plná zážitků. Když otevřela dveře, hned za dveřmi byla svíčka a za ní další a neomylně Laru vedly do ložnice. Draco se někam vzdálil a ona byla moc zvědavá, co pro ni nachystal.
Na posteli našla velikou krabici a na ní lísteček: „Oblékni si mě."
Otevřela krabici a tam našla krásné červené šaty a pod nimi byly podvazky. Všimla si, že vedle postele byla ještě jedna krabice. A v ní krásné černé semišové boty. Sedla si na postel a začala se pomalu oblékat. Lehce se namalovala a udělala si vlasy. Musela uznat, že jí to slušelo.
Vyšla z ložnice a plátky růže jí zavedly do jídelny. Draco zrovna naléval víno. Vypadal báječně a jí to taky moc slušelo. Zavedl ji ke stolu a staral se o ni jako o královnu. Po výborném dezertu a lehké konverzaci se Lara zvedla a zmizela v ložnici.
„ Hezkého Valentýna, miláčku." Nahnula se přes stůl, aby mu dala pusu a předala dárek. Pohladil sametovou krabičku a otevřel ji. Oči se mu rozšířily překvapením.
„ Jsou nádherné." Byl tak zaskočeny, že nebyl schopný říct cokoli dalšího. Lara mu koupila zelené manžetové knoflíčky s monogramem. Teď se musel blýsknout zase on. Podal jí o něco větší krabičku. Otevřela ji a v ní na ni zazářil nádherný náhrdelník. Nemohla se skoro ani nadechnout. Draco se bavil jejím unešením.
„ Chceš ho zapnout?" Lara jen němě kývla. V jídelně bylo málo světla, tak šli do ložnice před zrcadlo. Když jí ho zapnul a položil na krk, vyskočila jí husina. Pohladil ji na krku a políbil ji tam. Trochu ztuhla.
„ Co se děje?" Ptal se Draco.
„ Jen mám pocit deja vu. Mám dojem, že se mi o tomhle zdálo."
„A zdálo se ti i o tomhle?" Ptal se a vášnivě ji políbil. Pomalu se začali svlékat. Nejdříve sako, kravata, košile, šaty… Už pod nimi byla hromádka oblečení. Draco ji nečekaně zvedl do náruče a donesl do postele. Vypadala jako bohyně. Okamžitě se na sebe vrhli. Hladili se všude, kde to jen šlo a kde nestačily ruce, přišla ústa. Tak moc mu chyběla, že to ani vyjádřit neuměl. Najednou ho otočila na záda a posadila se mu na břicho. Byl tak nádherně vzrušený, že už prostě nemohla čekat. Posunula se kousek dozadu a nadzvedla se. „Panebože, ať to není sen." Pomyslela si Lara a dosedla. A sen to nebyl. Pomilovali se a bylo to báječné.
„ Šťastného Valentýna miláčku." Zašeptal Draco a usnul.
„ Tobě taky zlato, dobrou noc."
16.02.2012 22:36:45
luciepol


Nechte si zasílat novinky přímo do Vaší emailové schránky
Nobody can´t escape his destiny.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one