Sevik99

Sevik99

Své fotografie na net zásadně nedávám, tak se budete muset spokojit s tímhle fešákem
Pokud to někdo náhodou neví, tak navzdory nicku i avataru jsem holka, která cca ve dvanásti propadla knížkám o Harry Potterovi a do dneška jí to nepustilo. Jen už je pár let nečku kvůli Harrymu, ale kvůli jednomu nejmenovanému profesorovi lektvarů.

Všechny postavy s výjimkou mých jsou majetkem J. K. Rowlingové. Stránky nebyly vytvořeny za účelem zisku.

Ahoj,

 

tady Vám předkládám svůj další literární pokus. Upřímně přiznávám, že námět na tuhle povídku mě napadl při čtení Zapovězenců od Bleska a když mě Blesk ujistila, že daná scéna nebude pro její povídku ani zdaleka stěžejní, s jejím svolením jsem se jí volně inspirovala.

Povídka se odehrává několik let po válce. Voldemort padl, Harry zvítězil. To je k časovému určení a k tomu, jak moc se držím - nebo spíš nedržím - knižní předlohy, asi všechno. Povídka byla původně zamýšlena jako jednorázovka, ale trošičku nabobtnala a jen zhruba třetina děje zabrala čtyřicet stránek. Proto jsem se rozhodla z toho postupně vytvořit trilogii Hledáš, Hledám, Hledáme. Po téměř třech měsících jsem konečně dokončila první část - Hledáme. Jednotlivé kapitoly nejsou co do délky moc vyvážené. Některé mají pouze jednu stránku a jiné stránek pět, ale snad vám to při čtení vadit nebude.

Díl má celkem uzavřený děj. Poslední dobou nemám na psaní moc času, tak jsem ho schválně uzavřela pro případ, že se k pokračování dostanu až za pár měsíců nebo se k němu nedostanu vůbec. Z vlastní zkušenosti vím, jak je otravné, když člověk čte povídku a ona najednou v půlce skončí.

 

Sevik

Abych nezapomněla, a to rozhodně nesmím, beta-readu se ujala Mary Beth.

Pokračování
12.03.2011 11:01:37
luciepol


Nechte si zasílat novinky přímo do Vaší emailové schránky
Nobody can´t escape his destiny.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one