Sevik99

Sevik99

Své fotografie na net zásadně nedávám, tak se budete muset spokojit s tímhle fešákem
Pokud to někdo náhodou neví, tak navzdory nicku i avataru jsem holka, která cca ve dvanásti propadla knížkám o Harry Potterovi a do dneška jí to nepustilo. Jen už je pár let nečku kvůli Harrymu, ale kvůli jednomu nejmenovanému profesorovi lektvarů.

Všechny postavy s výjimkou mých jsou majetkem J. K. Rowlingové. Stránky nebyly vytvořeny za účelem zisku.

Domovská stránka

Vážení a milí,

jak jste si možná všimli na původních stránkách, vyskytli se jisté technické obtíže v administraci, které se ani s pomocí podpory webgardenu nepodařilo odstranit. Je to dáno tím, že stránky www.mojeblaznivamuza.webgarden.cz jsou spravovány skrze starou verzi webgardenu, která je už značně zastaralá a nejde do ní příliš zasahovat. Proto jsme se přestěhovali sem.

Co se přestěhovalo:
K dnešnímu dni by měl být přenesen veškerý relevantní obsah - povídky.
K povídkám Kde je pravda a Jak končí hrdinové byly přestěhovány i komentáře. U ostatních povídek toto neplánuji.

Co se nepřestěhovalo:
S přechodem na nové stránky jsem se rozhodla ukončit existence rubriky Galerie. Nesetkala se z Vaší strany s žádným valným zájmem a tudíž považuji za zbytečné ji stěhovat sem. Její obsah zůstane zachován na původním webu.

Rovněž jsem si dovoli naobnovit rubriku Povídky jiných autorů. Byla tam uvežejněna pouze jedna povídka, která bude i nadále k přečtení na starém webu. Pokud by měl někdo v budoucnu zájem zveřejnit své povídky na mém webu a zjistit tak, jak se na povídku dívají čtenáři a zda má cenu psát dál a vytvářet vlastní web, tak je samozřejmě možné rubriku v budoucnu obnovit. Této možnosti se nebráním.

Co se přestěhuje a co ještě přibude:
Jak jste si asi všimli, není úplně kompletní sekce Ke stažení. V dohledné době bude sekce doplněna o Opatrovníka, o povídky z Literární soutěže na téma Nejhorší den v životě Rity Holoubkové a o povídky z Vánočního speciálu.

Nějakou formou bude rovněž obnoveno téma odkazů na oblíbené povídky a weby a HP tematikou. Ještě si nejsem jistá, jakou formou, protože bych chtěla, abyste tam mohli přispívat i vy a doporučovat i své oblíbené povídky, weby a autory.

Vzhledem k tomu, že se jedná o nově založený web spravovaný skrze naprosto odlišnou administraci, tak má a ještě nějaký čas bude mít své mouchy. Pokud někde narazíte na jakýkoli problém, informujte mě o něm prosím skrze komentáře pod tímto článkem. Skrze komentáře můžete rovněž uplatnit své výhrady vůči vzhledu, funkcím, obsahu apod.

To by bylo asi tak vše.

Sevik99

Valentýnský / Velikonoční speciál

Ahoj,
vzhledem k tomu, že speciál vánočních povídek se dočkal poměrně slušného ohlasu vyhlašuji:


Speciál Valentýnských povídek
Podmínky: Do neděle 12. 2. 2012 zaslat na mejl Sevik99@seznam.cz povídku s Valentýnskou tematikou ze světa Harryho Pottera. Průvodní email by měl obsahovat následující údaje: Autor, Pairing (pokud je), Přístupnost ( neomezeně, 12+, 15+, 18+), případně varování (postavy jsou OOC, depresivní, tragické...).

Minimální rozsah je 100 slov, čili drabble. Maximální rozsah stanoven není a nebude.

Je možné, že povídky budou opět zveřejňovány i zde: http://www.blesk.xf.cz/index.htm . Pokud s tím nesouhlasíte, uveďte to prosím výslovně do průvodního mejli k povídce.

Speciál Velikonočních povídek
Podmínky: Dopátku 6. 4. 2012 zaslat na mejl Sevik99@seznam.cz povídku s Velikonoční tematikou ze světa Harryho Pottera. Průvodní email by měl obsahovat následující údaje: Autor, Pairing (pokud je), Přístupnost ( neomezeně, 12+, 15+, 18+), případně varování (postavy jsou OOC, depresivní, tragické...).

Minimální rozsah je 100 slov, čili drabble. Maximální rozsah stanoven není a nebude.

Je možné, že povídky budou opět zveřejňovány i zde: http://www.blesk.xf.cz/index.htm . Pokud s tím nesouhlasíte, uveďte to prosím výslovně do průvodního mejli k povídce.


V případě jakých koli dotazů jsem k zastižení na mejlu: Sevik99@seznam.cz nebo na skypu: sevik99sevik


Nechte si zasílat novinky přímo do Vaší emailové schránky
Nobody can´t escape his destiny.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one